Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Червень

2020

Привітання народного депутата України Ігоря Колихаєва з днем фермера

“Фермерський рух народився разом з незалежністю України, він є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки нашої країни.

18 червня 2020 року підписано Указ про щорічне відзначення Дня фермера, людей, які роблять вагомий внесок у вирішення питань продовольчої безпеки нашої країни.

Всі ми розуміємо, як сьогодні нелегко доводиться трудівникам полів і ферм. Даються взнаки погодні умови, відсутність державної політики підтримки товаровиробників, неефективна кредитна політика. І тільки завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню фермерів та аграріїв Україна має значні досягнення в сільському господарстві.

Для Херсонщини, яка є аграрним краєм, важливо все, що стосується підтримки і розвитку інфраструктури сіл, потенціалу фермерів, відродження виробництва та можливості працювати на українській землі.

Безумовно, земля – це найцінніший капітал, який може приносити добрий дохід. Проте для створення справжніх цивілізованих ринкових умов необхідна законодавча основа з чітким і прозорим механізмом регулювання відносин у цій сфері.

Як народний депутат від Херсонщини разом з депутатською групою «За майбутнє», до якої я входжу, завжди стою на захисті наших аграріїв, фермерів та господарів української землі.

Саме ці люди завдяки своїй наполегливій праці, навіть в умовах сьогодення та незважаючи на тяжкі обставини, продовжують забезпечувати населення продуктами харчування, виступати надійними виробниками і постачальниками. І вони заслуговують на визнання та державну підтримку.

Хочу привітати з Днем фермера всіх українців, які працюють на землі! Нехай буде ваша доля щасливою, а здобутки – стабільними. Гордо несіть по життю звання українського фермера! І пам’ятайте, сьогодні ми разом пишемо історію нашої країни, області, міста, адже
Нам Тут Жити!”