Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Березень

2021

Привітання з нагоди Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

21 березня, своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Шановні працівники житлово-комунального господарства, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!
У цей день ми вшановуємо працю людей, які забезпечують роботу підприємств, життєдіяльність міст і сіл, створюють належні умови проживання та побуту населення.

Кожного дня ваша галузь стоїть перед великими викликами. Сьогодні ми розуміємо, що вона потребує глибокого та активного реформування, особливо в сільській місцевості, модернізації інфраструктуру, підвищення якості комунальних послуг, створення достойних умови праці. Жителі наших сіл вже відчули позитивні зміни та напрацювання в цій сфері, відчули покращення якості надання послуг з централізованого водопостачання.

Бериславська міська рада, дякує всім працівникам комунальних служб, які працюють на території нашої міської територіальної громади, за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей.
Шановні комунальники, від імені всіх мешканців нашої громади, депутатського корпусу, і від себе особисто, бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, достатку, бадьорості і душевного комфорту.

Міський голова, Олександр Шаповалов

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, відзначається щорічно у третю неділю березня.