Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Липень

2017

Ремонт окремих ділянок міський доріг продовжується

Відрізок дороги по вул. 1 Травня від в’їзду в місто до вул. 4-ї механізованої бригади, а потім далі до вул. Козацька (Урицького) вже відремонтовано.

Поточний ремонт на всіх ділянках проводять без перешкод для водіїв, залишаючи можливість рухатись однією полосою. Водії кажуть, що згодні миритися із тимчасовими незручностями, аби у перспективі їздити відновленими дорогами.

 

В цьому році заплановані та проводяться ремонти на відрізку вул. Центральна (Леніна), вул. Козацька, вул. Паркова (Карла Маркса), вул. Кобзаря (Кірова).

 

Роботи на деяких ділянках доріг вже завершені. На ділянці вулиці Центральна, де велике скупчення багатоповерхівок, а дорогу часто переходять діти та матері з візочками, підрядник зробив три «лежачі поліцейські».

Крім того нещодавно виконано поточний ремонт тротуару по вул. Успенська біля управління соціального захисту.

За словами підрядника, виборку асфальту проводять з урахуванням особливостей покриття, а новий асфальт вкладають максимально рівно, аби не створювати накати на місці де вчора були ями. На відміну від укладання асфальту під ручну вібромашину, хлопці ущільнюють його за допомогою важкого асфальтного катку. Це надійний та зручний спосіб зробити дорогу рівною.

Подальший ремонт залежатиме від надходжень до бюджету та відповідного рішення депутатів.