Офіційний сайт Бериславської міської ради

10

Липень

2019

Репродуктивне здоров’я – запорука здорової нації

Людина та її життя є найвищими соціальними цінностями держави. На сьогодні, особливе занепокоєння викликає стан репродуктивного здоров’я,яке є невід’ємною складовою частиною здоров’я нації в цілому і має стратегічне значення для забезпечення сталого розвитку суспільства.

З метою зменшення рівня материнської та дитячої смертності, незапланованої вагітності та профілактики захворювань, 08 липня 2019 року,у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” педагогом соціальним Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено бесіду на тему: “Репродуктивне здоров’я сім’ї” для породіль.

Під час діалогу, з молодими матусями, обговорено питання щодо безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство.

Наприкінці заходу учасники дійшли згоди, що турбота про своє здоров’я, утому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому. Ніхто з жінок не застрахований від різних захворювань, тому кожній сучасній, люблячої себе жінці, дуже важливо дотримуватися елементарних заходів безпеки.

Питання щодо підвищення рівня обізнаності населення, здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство залишається одним з пріоритетів у роботі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Н.ЛІТВАК, начальник відділу Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді