Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Лютий

2022

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує проведення інформаційної роботи серед підприємців

11 лютого  2022 року   робоча група з питань  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Бериславської міської територіальної громади  черговий раз  вийшла  до підприємців,  з метою проведення  інформаційно-роз’яснювальної  роботи  з питань  оформлення трудових відносин.

Проведена інформаційна робота з 18 підприємцями, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі міста, закладах харчування  та  надання послуг. За результатами комісійних обстежень  у фізичної особи-підприємця було виявлено неоформленого працівника та двох осіб, які здійснювали свою підприємницьку   діяльність  без  державної  реєстрації. По цим  фактам   комісією  були   отримані пояснення  та надані  консультації як виправити  недоліки в найкоротші терміни.

Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В черговий раз звертаємо увагу роботодавців! Якщо ви вважаєте, що використання незадекларованої праці спрощує ведення бізнесу та зменшує фінансові витрати, ви помиляєтеся. Фінансові ризики і наслідки використання  значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства. Незадекларована праця наносить шкоду суспільству, державі та працівнику. Будьте свідомими громадянами  та  дотримуйтесь законодавства про працю.