Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Червень

2021

Робота з кризовими родинами триває!

Щоп’ятниці працівники Бериславської міської ради здійснюють планові обстеження мало захищених верств населення територіальної громади.

11 червня 2021 року начальником відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Бериславської міської ради спільно з спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради, фахівцем із соціальної роботи КЗ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відвідали сім’ї опікунів, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах села Новоберислав.

Головна мета візиту в родини – перевірки належного виконання батьками їх обов’язків, умов проживання дітей, забезпечення їх належним доглядом, вихованням та навчанням.

У ході роботи обстежено умови проживання 3 кризових родин, в яких виховується 5 дітей та 3 опікунських родин, де виховуються 5 дітей. Також обстеженні умови проживання учасника АТО/ООС та сім’ї у яких було вчинення факту скоєння насильства в сім’ї

Населенню села Новоберислав було надано консультації щодо оформлення всіх видів державних соціальних допомог, субсидій та влаштування дітей в сімейні форми виховання.