Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Травень

2018

Родина – корабель, що несе людину через бурхливе життєве море

У рамках тижня соціально-психологічної служби 27 квітня 2018 року, спеціаліст Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представник місцевого центру надання вторинної безоплатної правової допомоги для учнів 7- 9-го класів Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 провели дискусійну годину на тему: “Родина – корабель, що несе людину через бурхливе життєве море”.

Мета заходу – розширити знання дітей про важливість родинних зв’язків, звернути їхню увагу на значення сім’ї в їх житті; сприяти зміцненню добрих стосунків між учнями та їхніми батьками а також виховувати в учнів любов до своїх родин та повагу до сімейних традицій.

Н

а прикладі сучасної казки про Колобка учнями було запропоновано проаналізувати та зробити висновки про значення сімейного виховання у житті кожної людини.

Наприкінці зустрічі спеціалістом центру зачитано притчу «Про щасливу сім’ю» та, спільно з дітьми, складено «Наказ дітям» про шанобливе та відповідальне ставлення до своєї родини.