Офіційний сайт Бериславської міської ради

13

Жовтень

2021

Шановна Бериславська громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня  захисників і захисниць України  та Дня Українського козацтва!

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо  захисників і захисниць рідної землі. І це невипадково, адже багато років тому Богородиця стала  Берегинею козацького роду і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини та доньки ставали на захист рідної землі.

Цей величезна нагода згадати звитяги предків, які здобули та відстояли нашу свободу і незалежність, та низько вклонитися тим, хто сьогодні не на словах, а на ділі, там, на передовій здійснює щоденний подвиг – захищає честь, гідність, суверенітет, цілісність, незалежність неньки України.

Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, професійних успіхів! Бажаю, щоб сила кожного боронителя країни живилась  любов’ю та підтримкою близьких і рідних.   Зичу вам міцного козацького здоров’я, особистого щастя, успіхів, невичерпної енергії!

Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Сердечно зичу, щоб на нашій українській землі запанував мир!

Міський голова                                                      Олександр ШАПОВАЛОВ