Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Червень

2021

Шановна Бериславська громадо!

Щиро вітаю із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція  це найважливіший правовий документ будь – якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

Життя підтвердило цінність Конституції. І сьогодні завдання держави полягає в тому, щоб як найповніше використати потенціал основного нормативно-правового акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини і громадянина, для піднесення умов життя народу та гідний рівень.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Міський голова                                                                                                             Олександр Шаповалов