Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Грудень

2018

Шановні бериславці !

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Разом ми працювали, переживали, робили все, щоб життя рідного міста стало краще.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був прожитий не дарма. Рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Цей рік був непростим, проте місто працювало і має чим пишатися. Міська рада тісно співпрацює з громадськістю, тому є приклад – це спільна робота з громадською організацією «Відродження Берислава», а також неоціненну підтримку надає Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва. Так, спільними зусиллями виконано часткову реконструкцію центрального парку міста, що стало безумовно популярним місцем відпочинку як для молоді так і для дорослих, адже архітектурна композиція в формі сердець не залишила байдужим жодного, хто мав можливість відпочити поруч або ж зробити фото на згадку, відпочинок став більш комфортним завдяки зручним, красивим лавкам, а вже навесні мешканці міста зможуть милуватись декоративними трояндами, які було висаджено вздовж нових алей. За сприянням депутата обласної ради Ігоря Колихаєва, підтримки депутатського корпусу міської ради в цьому році здійснено великий обсяг робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення. Велика кількість вулиць північного мікрорайону (район дерев’яної церкви), що протягом десятків років не мали вуличного освітлення, в поточному році – засяяли.  У місті відремонтовано десятки кілометрів доріг, тротуарів та бордюрів, для максимальної пильності водіїв та пішоходів встановлено «лежачі поліцейські». Постійно піклуючись про підростаюче покоління, міською радою та депутатським корпусом було виділено кошти з міського бюджету на поліпшення умов в дитячих садках міста. В ДНЗ №3 виконано капітальний ремонт пральні, придбано пральне обладнання, електричні бойлери. В дитячому садку №4 здійснено ремонт приміщення харчоблоку та придбано електричну плиту, якою із задоволенням користуються кухарі. В ДНЗ №5 проведено ремонт, замінено всі вікна, придбано та встановлено двері для приміщення молодшої групи, а для харчоблоку – морозильну камеру. Таких вагомих результатів досягнуто спільними зусиллями влади та мешканців міста. І нам є чим пишатися в році, що минає. Цей рік довів, що мрії можуть стати реальністю, якщо працювати і об’єднуватися навколо проблем нашого міста.
Міська рада має багато амбіційних планів на новий рік, а саме: реконструкція нижньої частини міського парку з укріпленням берегової лінії. Виконання проекту та підготування необхідних документів з будівництва сортувальної лінії твердих побутових відходів. Доречі, цим питанням вперше в Херсонській області займається саме Бериславська міська рада. Планується,  розпочати роботи з рекультивації діючого сміттєзвалища біля військового кладовища, адже ми маємо розуміння, що кладовище не може межувати із сміттям. Саме тому, робимо все, щоб вирішити ці питання цивілізованим шляхом. Сподіваємось на підтримку депутатів різних рівнів, Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва, громадської організації «Відродження Берислава» та громадськості міста в цілому.

Ми з гідністю витримали усі випробування. Упевнений, що разом із Вами ми втілимо у життя всі нові проекти. І щиро дякую Вам за підтримку, розуміння і плідну роботу заради кращого майбутнього рідного Берислава. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Щасливого Вам Нового Року та з Різдвом Христовим!

З повагою,

міський голова

Олександр Шаповалов