Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Березень

2024

Шановні мешканці громади!


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення територіальних громад (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Зі змістом Розпорядження начальника Бериславської міської військової адміністрації Бериславського району Херсонської області №74 від 21 березня 2024 року «Про розроблення Програми комплексного відновлення території Бериславської міської територіальної громади Бериславського району Херсонської області (її частини)» можна ознайомитись за посиланням: https://berislav-mr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/RONVA_078_24.pdf.

Сьогодні кожний з вас має можливість долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Будьте частиною цього важливого процесу, де кожен голос та думка має значення.

Чекаємо на вашу активну участь та ідеї за посиланням: https://forms.gle/9QaVRh6yQP9ZpeuA9