Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Лютий

2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

В мережі інтернет поширюється інформація про відсутність підготовки та дій у надзвичайних ситуацій Бериславської міської ради в особливий період. Хочемо довести до вашого відома що керівництво міської ради, посадові особи відповідальні цивільний захист населення та за стабільну роботу в системах життєзабезпечення на території Бериславської міської ради працюють у посиленому режимі та надаємо інформацію на основні питання:

  1. Про укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту у випадку виникнення надзвичайних ситуацій під час можливого ускладнення військово-політичного стану:

На офіційному сайті Бериславської міської ради оприлюднений перелік споруд цивільного захисту розташованих на території Бериславської міської ради. В даному переліку наявні дві споруди державного підпорядкування, а саме:

  • м.Берислав вул. Гоголя 6 – будівля Бериславського РВ УМВС;
  • м.Берислав вул. Луначарського 1 – будівля КВУ «Бериславський водоканал» та обліковується за Бериславським районим військоматом.

Так як дані структури евакуйовані то доступ до даних об’єктів відсутній. Розблокувати їх та надати доступ не є доцільним так як ці об’єкти можуть бути підвержені першочерговому нападу.

2. Щодо функціонування територіальної та місцевих систем централізованого оповіщення та забезпечення оповіщення органів управління, сил цивільного захисту та населення Берислаької міської ради в умовах особливого періоду.

Так як місто Берислав є адміністративним центром Бериславського району то система оповіщення цивільного захисту міста функціонує на базі районної, управління оповіщенням згідно чинного законодавства, організовує Бериславська районна державна адміністрація, ДСНС, Бериславським РВ УМВС.

Координація дій на території Бериславської міської ради та її старостинських округів проходить у телефонному режимі.

3. Щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення на території Бериславської міської ради в умовах особливого періоду.

Станом на 26 лютого 2022 року всі комунальні підприємства працюють у сталому режимі. Всі населені пункти забезпеченні водопостачанням та світлом.

Згідно з планом реагування на надзвичайні ситуації в системах життєзабезпечення на території Бериславської міської ради розроблений алгоритм дій органів управління та сил цивільного захисту громади при виникненні надзвичайної ситуації в комунальних системах життєзабезпечення.