Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Листопад

2021

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва – залежить здоров’я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, знанням і наполегливій сезонній праці живе село, розвивається сільське господарство, яке є найважливішою складовою розвитку нашої громади, запорукою її процвітання.

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, Ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Тож хай і надалі земля радує щедрими врожаями, нехай здійснюються ваші мрії та сподівання! Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у затишку та благополуччі!