Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Листопад

2021

Шановні працівники соціальної сфери, щиро вітаю Вас із професійним святом!

Відзначення цієї дати – справедлива шана держави і подяка жителів громади за вашу роботу, яка сповнена гуманізму, надійності,  любові і тепла.

Кожного дня вам доводиться зустрічатися з чужим болем, бідою, стикатися з різними аспектами труднощів життя людини. Притаманні вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі – винагороджуються подякою і пошаною тисяч жителів громади, яким ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості в завтрашньому дні, в стабільності розвитку нашої держави.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що  українці, які потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті та відчувають себе захищеними. І саме від вас, шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави.

Тож нехай вас завжди супроводжують бажання і можливість бути корисними людям. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, витримки, гараздів та добробуту у ваших родинах. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

З повагою, міський голова                       Олександр ШАПОВАЛОВ