Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Вересень

2019

Шановні рятувальники!

Від імені всієї бериславської громади поздоровляємо вас з нагоди – Дня рятувальника України. Це свято людей які рятують життя людей від вогню, стихії чи лиха. Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненної відданості своїй справі.  Бериславці високо цінують вашу мужність та  постійну готовність до суворих випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку українців. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.
Ви герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність. Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

В день професійного свята, окрім щирих вітань, рятувальники отримали грамоти та подяки від керівництва міста на району. У своєму вітальному слові, міський голова Олександр Шаповалов, підкреслив тісну співпрацю з районним підрозділом ДСНС, та зауважив що поповнення матеріально-технічної бази рятувальників залишається одним з пріоритетних питань для міської влади. В останні роки підрозділ отримував від міста подарунки у вигляді необхідного інструменту, як приклад такого як болгарка, зварювальний апарат та інше. В цей день, підрозділом ДСНС, також не залишився без презентів, ЧП Легусь Микола Петрович (магазин «Будмаркет»), подарував потужну бензопомпу для відкачування води.