Офіційний сайт Бериславської міської ради

10

Січень

2017

Шановні випускники загальноосвітніх закладів та їх батьки!

Керівництво Головного управління Національної поліції в Херсонській області пропонує поєднати трудову діяльність випускника зі службою в Національній поліції України. Ми гарантуємо цікаву роботу, пов’язану із захистом прав і свобод громадян та їх законних інтересів від злочинних посягань.
На теперішній час середня заробітна плата співробітників поліції в межах 7000 – 12000 гривень і значно перевищує аналогічні показники в промисловості, сільському господарстві, бюджетній сфері та сфері обслуговування. Правоохоронці держави в повному обсязі користуються соціальними пільгами передбаченими Законом України “Про Національну поліцію”, забезпечуються форменим одягом, медичним обслуговуванням та оздоровленням у відомчих лікувально-санаторних закладах, а на час навчання безкоштовним проживанням та харчуванням.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція то за більш детальною інформацією звертайтеся до сектору кадрового забезпечення Бериславського відділу поліції (м. Берислав, вул. Гоголя, 6), або за телефоном 099 023-62-75.

Оголошено набір до поліції!

Шановні мешканці м. Берислав та Бериславського району! З 16 січня 2017 року Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області розпочато набір громадян на службу в Національній поліції на вакантні посади поліцейських, слідчих та оперуповноважених.

Вимоги для кандидатів на посади поліцейських:

– громадянство України;

– повна загальна середня освіта;

– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»;

– вільне володіння українською мовою.

Вимоги для кандидатів на посади слідчих:

– громадянство України;

– вища юридична освіта;

– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції» та кримінально-процесуального законодавства;

– вільне володіння українською мовою.

Вимоги для кандидатів на посади оперуповноважених:

– громадянство України;

– вища освіта;

– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції» та кримінально-процесуального законодавства;

– вільне володіння українською мовою.

Прийом документів здійснюватиметься з 16 січня по 27 січня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Бериславського відділу поліції (м. Берислав, вул. Гоголя, 6), або за телефоном 099 023-62-75.

Крім того, для економії Вашого часу та зручності, уникнення черг, Ви можете зареєструватися за телефонами 0800 505-337 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів України безкоштовні)