Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Серпень

2021

Шановні жителі Бериславської громади!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави.
В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.
Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій.
Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини.
Варто зазначити, що за 30 років наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення демократії. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, на жаль, були і втрати.
Ми усі вболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами.
Як ніколи ми повинні бути єдиною згуртованою громадою заради того, щоб зберегти стабільність у нашому регіоні, щоб повернути мир на всю українську землю, щоб нащадки наші жили у вільній і демократичній країні, в якій людина є найвищою цінністю.
Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
У цей день бажаю всім нам мудрості, патріотизму і взаємної поваги.

Олександр Шаповалов, міський голова