Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Грудень

2021

Шановні жителі громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування складають основу громадянського суспільства. Тож сьогоднішній день – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї громади, яка намагається всебічно допомагати й сприяти у вирішенні проблемних питань громади.

Висловлюю  вдячність депутатам міської ради, працівникам структурних підрозділів ради та виконавчого комітету, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного бути почутим.

Слова вдячності надсилаю ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Дякую вам за любов до рідного краю, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті громади, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.   Сподіваємося, що й у подальшому ми зможемо змінювати нашу громаду на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку, добробуту, злагоди і миру. Нехай усі негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю та країни , додають усім нам  сили та наснаги.  Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку громади.