Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Липень

2021

Щаслива історія однієї родини

Наприкінці березня 2021 року до служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради (далі – Служба) звернулася за допомогою мешканка міста Берислава, сім’я якої опинилася у складних життєвих обставинах.

Її родина неодноразово потрапляла у скрутні ситуації у зв’язку з малозабезпеченістю та відсутністю постійного місця працевлаштування батьків дітей. Їм часто допомагала організація Червоного Хреста України, представники церков та Служба.

І цього разу родину не покинули один на один з бідою.

З метою усунення перешкод, що призвели до погіршення ситуації у сім’ї та подолання складних життєвих обставин, спеціалісти Служби запропонували громадянці та її чоловіку тимчасово влаштувати їхніх 5 малолітніх дітей до сім’ї патронатного вихователя.

Для того, щоб діти якнайшвидше повернулись до біологічної родини, при Бериславській міській раді була створена мультидисциплінарна команда, яка протягом трьох місяців скеровувала батьків до подальших дій для виходу із кризи.

Завдяки спільним зусиллям спеціалістів Служби, відділу соціального захисту населення, поліції та закладів освіти родина подолала складний шлях і розпочала нову сторінку свого повноцінного життя. Батько дітей влаштувався на постійну роботу з офіційним заробітком, мати – перебуває на обліку у Бериславській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Родина отримала соціальні виплати, гарантовані їй державою.

Потрапивши у родину патронатного вихователя троє старших дітей покращили свої успіхи у навчанні, двоє молодших – почали відвідували дитячий садок. Усі діти пройшли необхідне медичне обстеження та лікування. Патронатна вихователька забезпечила своїх вихованців не лише одягом, шкільним приладдям та іграшками, а й своєю турботою та увагою, яких вони так потребували.

Велика подяка – небайдужим бериславцям, завдяки допомозі яких сім’я змогла зробити косметичний ремонт будинку, відремонтувати піч та грубу, частково сплатити борги за електро- та водопостачання. Також, благодійники надали родині пральну машинку, постільну білизну, рушники, посуд, одяг, продукти харчування, засоби гігієни тощо.

На сьогоднішній день родина дітей мінімізувала складні життєві обставини. Усіх діток повернуто до батьків, у рідну оселю.

Патронатна вихователька ще продовжує надавати батькам дітей поради та рекомендації щодо їх харчування, організації дозвілля, навчання, тощо.

А жінка, яка щаслива від того, що їй вдалося зберегти родину та власних дітей, щиро дякує виховательці за її добре, чуйне серце, за терпіння та допомогу.

Попереду сім’ю чекає постійна кропітка робота щодо налагодження побуту, створення домашнього затишку, де діти ростимуть під крилом любові своїх батьків.

Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради тримає на постійному контролі виконання батьками обов’язків по відношенню до своїх дітей і нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність про ухиляння від них.

Бережіть своїх дітей, дбайте про них, любіть усім серцем!