Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Листопад

2021

Що до бюджету винен – сплатити повинен

На початку нинішнього року в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковувалось 15 тисяч громадян, які мають податковий борг. Загальна сума їх заборгованості складала 234,7 млн гривень.

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ольга Журковська, станом на 01.11.2021 кількість боржників збільшилася в чотири рази і становить 62 тисячі осіб. Загальна сума їх податкового боргу перевищує 256 млн гривень.

Борг громадян по платежах, які надходять до місцевого бюджету Херсонської області, з початку року збільшився на 23,3 млн гривень і станом на 01листопада 2021 року становить 191 млн гривень.

Спричинено це несплатою жителями обласного центру та області майнових податків з фізичних осіб (ФОП та громадяни), строк сплати яких сплинув ще 1 вересня поточного року.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує платників податків пройти звірку зі сплати податків.

Така процедура дасть можливість платникам переконатися у відсутності заборгованості перед бюджетом, а у разі її наявності  ­– запобігти подальшому накопиченню, вчасно сплативши борг.

Перевірити стан розрахунків з бюджетом громадяни можуть у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації (податкової адреси), або скориставшись електронними сервісами податкової служби: у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету.

Пам’ятайте: своєчасна сплата податкових платежів – запорука стабільного розвитку громад!

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/ та на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

                                                                                   Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі