Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Жовтень

2021

Щиро вітаю всіх вас з професійними святами – Всесвітнім днем учителя та Днем працівників освіти

Освітня нива найплодородніша. Тут засівають мудрість, вчення, знання, душевне тепло, милосердя і любов. Ваша благородна професія збагачує світ і формує надійний фундамент щасливого майбуття, адже освіченість нації є запорукою її процвітання і розвитку.

Цінність багатьох речей втрачається з часом, але любов до вчителя залишається незмінною. Ми всі родом з дитинства, де нас навчали добру, любові, ввічливості, порядності та відкривали двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Ви – фахівці, яких ми називаємо гордим і величним словом – Учитель. Важко переоцінити роль у суспільстві педагога, який водночас є і вихователем молодого покоління. Освітянська праця вимагає невтомного пошуку, високої відповідальності і професіоналізму.

Саме ви, шановні педагоги, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи, будівничими нової заможної та процвітаючої держави.

Потужному колективу педагогів нашої громади щиро зичу вагомих здобутків та переконливих успіхів у справі навчання, виховання юних громадян та підготовки спеціалістів.

Слова щирої вдячності ветеранам освітянської ниви! Низько вклоняюся вам за неоціненний внесок у розвиток освіти нашої громади. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних цінностей.

А молодому поколінню вчителів хочу побажати великого терпіння, успіхів та натхнення. Примножуйте і розвивайте надбання старшого покоління, і з гордістю несіть таке почесне звання ВЧИТЕЛЬ. Любіть своїх вихованців, станьте для них мудрими порадниками, дбайливими наставниками і просто хорошими друзями, щоб в подальшому житті вони стали гідними українцями.

З повагою Бериславський міський голова                                                                   Олександр ШАПОВАЛОВ