Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Квітень

2021

Слова вдячності

Бериславська міська рада висловлює щиру подяку всім, хто брав участь у заходах з благоустрою на території усієї Бериславської територіальної громади. Усім, хто не залишився осторонь і зробив свій внесок у наведення ладу у нашій спільній домівці. Дякуємо колективам установ і організацій, приватним підприємцям, представникам громадських організацій і політичних партій, мешканцям міста і сіл, які прийняли активну участь у заходах до Всеукраїнського дня довкілля.

Крім упорядкованих прилеглих територій та висадці дерев, за ініціативи та безпосередньої участі депутатів міської ради від різних політичних сил, прибрано територію Бериславського історичного музею, який майже сім років знаходився у занедбаному стані. Проведено роботи з ремонту старовинних пам’ятників на центральному цвинтарі. Прибрано сміття у прибережній зоні та на узбіччі доріг.

Результат спільних зусиль, не тільки покращив благоустрій населених пунктів ради, а й показав, що ми можемо працювати злагоджено на благо нашої громади, незалежно від політичних вподобань. Після трудового десанту представники «Благодійного Фонду Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» пригощали всіх бажаючих учасників акції запашним пловом.

Прикро, що колективи не всіх організацій та не всі приватні підприємці взяли участь у заходах з благоустрою. Але, двомісячник з благоустрою триває тому, сподіваємося, що «критики» наведуть порядок на своїх прибудинкових ділянках та теж долучаться до спільної справи і наша громада стане кращою.

 

                                З вдячністю, міський голова Олександр ШАПОВАЛОВ