Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Березень

2024

Співпраця з муніципалітетом Вінтерсвейк, Королівства Нідерланди


Сьогодні відбулася історична зустріч між представниками Бериславської міської територіальної громади та керівництвом муніципалітету Вінтерсвейк, Королівства Нідерланди. Цей крок відкрив нові перспективи для співпраці та розвитку обох громад, засвідчивши високий рівень підтримки та зацікавленості з обох сторін.

На онлайн зустріч були під’єднані:

  • Йоріс Бенгеворд – мер муніципалітету Вінтерсвейк
  • Ар’ян Кляйн Ніббелінк – керівник відділу сталого розвитку
  • Нікі Еппіх – спеціаліст з питань транскордонного співробітництва

Розмова пройшла в атмосфері тепла та взаєморозуміння, де були обговорені низка важливих питань та потенційних напрямків співпраці.

Однією з ключових ухвал, яка була прийнята на зустрічі, стало рішення підписати Меморандум про співпрацю. Це відкриє шлях для активного обміну досвідом та знаннями між громадами, спрямованими на спільний розвиток та покращення якості життя мешканців.

Додатково, домовилися про обмін наочними матеріалами та презентаціями про різні галузі розвитку громад, що сприятиме взаємному вивченню та впровадженню успішних практик.

Важливим напрямком співпраці стане партнерство у сфері освіти: кооперація на освітянській ниві, спільні заходи між школярами, розвиток дітей та молоді Бериславської громади.

Досягти таких результатів стало можливо завдяки реалізації проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який впроваджується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією Міст України.

Ми вдячні нашим міжнародним друзям за їхню підтримку та небайдужість до розвитку нашої громади. З нетерпінням чекаємо на перші результати цієї співпраці та віримо у яскраве майбутнє, яке ми будуємо разом.