Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Травень

2019

Таврійський туристичний конгрес в Бериславі

16-18 травня, проводиться VI Таврійський туристичний конгрес, в рамках якого було розроблено об’єкт туристичного кластеру туристичний маршрут «Соляна дорога».

Соляна дорога – це комплексний інфраструктурний проект зеленого туризму, заснований на історії Таврії. Маючи славну історію та пам’ятки, Бериславською міською радою було запропоновано включити до туристичного маршруту і місто Берислав.
В суботу, 18 травня, учасники туристичного конгресу відвідали єдину на півдні України дерев’яну Введенську церкву 18 століття, залишки фортеці «Кизи-Кермен» (територія “Дзвону”), завітали до центральнього парку міста та побачили інші пам’ятки Берислава.

Міський голова Олександр Шаповалов радо зустрів учасників туристичного конгресу та ознайомив з життям Берислава, його сьогоденням та планами подальшого розвитку. Директор районного музею Наталія Дробот провела змістовий екскурс історичним минулим нашого міста.

Цей та подібні заходи мають на меті популярізувати наш край як туристий, знайомити зі славною історією міста, приваблювати туристів та інвесторів, зацікавлених у розвитку Берислава.

В рамках конгресу були продемонстровані інформаційні стенди, експозиції закладів сільського зеленого туризму, заповідники та національні природні парки Херсонщини. Передбачена демонстрація експозиції виноробних підприємств, товаровиробників автентичних Таврійських продуктів, з презентаціями-дегустаціями.
Пленарна частина конгресу включала в себе презентацію туристичної привабливості Херсонщини та пілотного проекту “Соляна дорога”. Учасники зібрання переймали досвід розвитку туристичної інфраструктури інших міст України, цікавились інноваційними методами підготовки спеціалістів у сфері туризму.
В рамках заходу її учасники відвідають:
с.Зміївка, знайомство з «Маленькою Європою»;
комплекс «Золотий Фазан»;
відвідають садиби сільського зеленого туризму;
«Лемурійське озеро» – аналогу Мертвого моря, унікальні лікувально-бальнеологічні властивості;
екскурсійну програму по біосферному заповіднику «Асканія-Нова»;
відвідають козину ферму, сироварню з дегустацією крафтового козиного сиру;
завітають у Шато Князя Трубецького (екскурсія до винних підвалів, дегустація авторських вин);
Шилова балка “Рибацький хутір”;
відвідають музей вина та дегустуватимуть авторські вина та коньяки в Домі марочних коньяків «Таврія»;
побувають у комплексі сімейного відпочинку – кінний клуб «Гран Прі», (с.Праві Саги, Олешківський район), та інше.

З подробицями туристичного маршруту «Соляна дорога» можна ознайомитись на офіційному сайті https://www.arr.ks.ua/greenways/