Офіційний сайт Бериславської міської ради

23

Січень

2023

Тренінг з підвищення потенціалу для представників органів місцевої влади

В рамках Проєкту VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», розробленого в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, в місті Івано-Франківськ, 17-19 січня 2023 року, відбувся триденний тренінг з підвищення потенціалу для представників органів місцевої влади чотирьох громад-учасниць проєкту, в тому числі представників Бериславської міської територіальної громади.

До тренінгу було залучено представників VNGI, а також експертів з питань місцевого самоврядування, економічного розвитку та капітального будівництва та управління проєктами.

Програма тренінгу включала такі важливі питання, як планування, відновлення та розвиток територіальної громади, економічне відновлення та розвиток громади, сценарії розвитку, бачення, пріоритети розвитку громади, стратегічні та оперативні цілі.

Окрім цього представники Бериславської територіальної громади отримали практичні навички, необхідні для успішного розроблення “Плану відновлення та розвитку Бериславської територіальної громади на період до 2027 року”, яка постраждала від військової агресії РФ.

Бериславська міська рада висловлює подяку експертам та тренерам VNG International за можливість посилити власні спроможності та отримати нові знання