Офіційний сайт Бериславської міської ради

14

Березень

2023

ТРУДОВА ПОВИННІСТЬ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ.

Розпорядженням міського голови від 14 березня 2023 року № 10 “Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт на території Бериславської міської ради”, з метою залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт, визначено перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, на території Бериславської міської ради:

1. Ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед роботи, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності.

2. Розбір завалів, розчищення автомобільних доріг.

3. Будівництво захисних споруд цивільного захисту, швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та створення найпростіших укриттів, протизсувних, протиповеневих, протиселевих, протилавинних, протиерозійних та інших інженерних споруд спеціального призначення, об’єктів соціальної інфраструктури тощо.

4. Роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття.

5. Надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного характеру.

6. Організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій.

7. Роботи із забезпечення сталого функціонування об’єктів підвищеної безпеки на випадок надзвичайних ситуацій.

8. Роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку.

9. Роботи з упорядкування, відновлення та благоустрою.

10. Упорядкування, відновлення та благоустрій прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд.

11. Заготівля дров для опалювального сезону.

12. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів.

Також, даним розпорядженням, визначено перелік підприємств, установ, організацій — замовників суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Бериславської міської ради:

1. Виконавчий комітет Бериславської міської ради;

2. Комунальний заклад Бериславської міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

3. Комунальне некомерційне підприємство «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради;

4. Комунальне некомерційне підприємство «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської районної ради;

5. Комунальне підприємство «Бериславська житлово-експлуатаційна контора №1»;

6. Комунальне виробниче управління «Бериславський Водоканал».