Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Липень

2019

Триває операція «Урожай»

Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на Херсонщині  триває операція “Урожай”. В ході її проведення спеціальні робочі групи встановлюють як фактичну кількість працівників, задіяних у сільгоспроботах, так і їх реальну заробітну плату, а також – використання наявних сільгоспугідь.

За результатами заходів, проведених фахівцями управління  в рамках операції “Урожай» було здійснено 4 виїзди , в результаті яких громадянами, які одноосібно обробляють земельні частки з метою отримання доходу подано 89 податкових декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованих доходів становить 726,6 тис. гривень.

Також,  звертаємо увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку, та надають послуги іншим особам у вигляді обробки землі за певну плату: якщо громадянин, який надає послуги з обробки землі, не є фізичною особою – підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок з таких доходів.