Офіційний сайт Бериславської міської ради

13

Березень

2020

Цієї неділі ми відзначаємо професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства

Сьогодні, міський голова Олександр Шаповалов разом із першим заступником міського голови Сергієм Шматовим були присутні на щоденній ранковій робочій нараді КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал» аби привітати їх колективи з професійним святом.

– Від вашого ставлення до своєї роботи залежить життєдіяльність та комфорт всього міста. Ви прокидаєтесь до схід сонця, і йдете з роботи пізнім вечором. Наші вулиці підметені, доглянутий центральний парк, якісне водопостачання все це показник того, що до своєї праці ви підходите відповідально. Саме ваша непроста робота є запорукою затишку та комфорту бериславців.

Ми з вами вирішуємо найскладніші завдання, підтримуємо та в межах фінансування намагаємось розвивати наші комунальні підприємства.

Зі сторони міської ради ми чітко знаємо існуючи проблеми галузі, вирішуємо їх та тримаємо руку на пульсі життєдіяльності житлово-комунального господарства.

Я щиро радію що маю такого надійного помічника як Сергій Володимирович та дуже вдячний йому за роботу наших комунальників, адже саме він координує цей напрямок. Всі тонкощі  роботі цієї галузі він знає на відмінно, адже кожного дня спілкуючись із керівниками, визначає перспективи на напрямки подальшого розвитку комунальних підприємств.

 Знаю і вірю, що разом ми подолаємо всі негаразди і крок за кроком робимо наше рідне місто кращім. 

Нехай щодня кожен бериславець з вдячністю згадує про вашу щоденну і таку необхідну працю. 

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку. Зі святом дорогі працівники житлово-комунального господарства!

 Олександр Шаповалов, міський голова

В.о. начальника КП «Бериславська ЖЕК-1»

РАКОВ Юрій Олександрович.

Начальник КВУ «Бериславський водоканал»

ШЕВЧИШИН Юрій Богданович