Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Лютий

2019

Туберкульоз – небезпека, яка стосується кожного

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства.  Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих – одна   з актуальних проблем нашого суспільства.

07 лютого 2019 року, з метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, соціальним педагогом (далі – Центр) для учнів 11 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено інформаційну годину на тему: «Попередження захворювання на туберкульоз та важливість його своєчасного діагностування та лікування».

Спеціаліст Центру розповіла про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби, наголосила на складових профілактики та способах виявлення захворювання на ранній стадії.

Учні взяли активну участь у обговоренні питань профілактики туберкульозу    та важливості своєчасного виявлення та лікування даного захворювання.

Найголовніше завдання спеціалістів Центру – донести до дітей та молоді важливість піклування про своє здоров’я, свідоме ставлення до власного життя.

Наприкінці заходу всі присутні дійшли до висновку, що туберкульоз – це одна з тих хвороб, які легше попередити, аніж потім тривалий час лікувати!

«ПАМ’ЯТАЙТЕ! НАШЕ ЗДОРОВ’Я – У НАШИХ РУКАХ»

Т.Дудченко,
директор Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді