Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Січень

2022

У 2021 році скарбниця Бериславської громади отримала понад 83,8 мільйона гривень податків і зборів

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Бериславської міської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 83,8 млн гривень податків і зборів. Це на 12,7 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Основною складовою Бериславського бюджету у 2021 році став податок на доходи фізичних осіб. Його сплачено понад 52,6 млн гривень.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевого бюджету є надходження від сплати єдиного податку ‒ 13,7 млн гривень, та плати за землю ‒ більш ніж 8,2 млн гривень.

Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов’язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів місцевих громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».