Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Грудень

2017

У гості до ліцеїстів

20 грудня 2017 року бериславські діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, були запрошені на чайну церемонію до КЗ «Бериславський медичний коледж», отранізовану спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з учнями та викладачами ліцею біолого-фізико-математичного напрямку КЗ «Бериславський медичний коледж».

Щедрі господарі пригостили маленьких гостей чаєм та смаколиками, розповіли про унікальні традиції та правила чаювання у різних народів та, навіть, запропонували самостійно заварити чашечку чаю для свого друга.

Чай – легендарний напій, який люблять у всьому світі, а в східних народах його навіть наділяють цілющими і магічними властивостями. Саме тому чаювання для більшості з нас – це не просто прийом їжі, а певний ритуал.

Під час спілкування дітлахи ділилися з ліцеїстами своїми таємницями та бажаннями, які напередодні новорічних та різдвяних свят має кожен: і великий, і малий.

Щоб зробити зустріч незабутньою та внести в життя хлопчиків та дівчаток декілька яскравих та приємних моментів, вихованці ліцею разом з викладачами  та студентами 211 академічної групи приготували подарунки для кожного з присутніх – пакунки із настільними іграми та канцелярським приладдям.

Наприкінці зустрічі організатори заходу зазначили, що правильність приготування та споживання чаю має корисні властивості для здоров’я, а здоров’я треба берегти змалечку!

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді