Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Жовтень

2023

У трьох населених пунктах Бериславської громади оголошено обов’язкову евакуацію дитячого населення

На виконання рішення Ради оборони Херсонської області Бериславською міською військовою адміністрацією проводяться евакуаційні заходи обов’язкового вивезення сімей з дітьми із населених пунктів, що знаходяться в зоні активних бойових дій: міста Берислав, села Новоберислав та села Зміївка.

Протягом останнього тижня із вищезазначених населених пунктів евакуйовано 5 дітей, 5 маломобільних громадян та 3 особи працездатного віку. Окрім того, працівниками військової адміністрації постійно проводиться персональне оповіщення сімей з дітьми щодо необхідності обов’язкової евакуації та шляхи її проведення.

Ми, дорослі, маємо дбати про наших дітей. Ми зобов’язані створити для них максимально безпечні умови для проживання та навчання. Діти та їхні родини повинні мати доступ до медичної допомоги, особливо до невідкладної.

Коли ви приймаєте рішення свідомо ризикувати своїм життям і здоров’ям, то не забутьте, що діти не можуть приймати рішення самостійно, а отже вибір: «ЖИТИ ЧИ НІ!?» за них робите ВИ!!!

Нагадуємо: номер контактної лінії Бериславської міської військової адміністрації, за якою можливо вирішити питання евакуації та питання викликанні наслідками війни: 0966069115.