Офіційний сайт Бериславської міської ради

14

Квітень

2017

Учаснику бойових дій, полковнику міліції – 90 річний ювілей!

Днями учаснику бойових дій, ветерану органів внутрішніх справ, половнику міліції, полковнику збройних сил Шаматовському Івану Дмитровичу виповнюється 90 років.

В п’ятницю, 14 квітня Івана Дмитровича запросили до районної організації ветеранів. Привітати ювіляра прийшла секретар міської ради Світлана Лужецька, секретар виконкому міської ради Ірина Васильєва, депутат міської ради, заступник начальника управління соціального захисту населення Юлія Шпитальна, його колега, ветеран органів внутрішніх справ Анатолій Подолян та учні 7 та 8 класу міської школи №1.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Зокрема, Світлана Лужецька привітала цього мужнього, сивочолого чоловіка, такими словами:

– Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що в нашому районі живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнена, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!

За активну життєву позицію, вагомий внесок у розбудову ветеранського руху

та з нагоди 90-річчя з дня народження Любов Джеманова, голова районної організації ветеранів, вручила Івану Дмитровичу подяку, квіти та ювілейний коровай.

Щиро привітавши, гости розпитували про життя ювіляра, а він охоче ділився споминами зі свого нелегкого та насиченого життя. Іван Дмитрович розповів про свій шлях, про те, як працював в органах внутрішніх справ, поділився спогадами про дитинство та родину і побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та непереборного бажання жити.