Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Травень

2019

Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я

Бериславців закликали берегти репродуктивне здоров’я та планувати сім’ю

Питання репродуктивного здоров’я та планування сім’ї стають дедалі актуальнішими для українців, адже в нас знижується кількість жінок репродуктивного віку. Це впливає на рівень народжуваності, на демографічні показники і в результаті на соціально-економічну ситуацію в країні загалом.

15 травня 2019 року на території міста Берислав проведено вуличну акцію, в рамках Тижня репродуктивного здоров’я , під гаслом «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я», яку організував Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр).

В проведенні акції взяли участь спеціалісти Бериславського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, центральної районної бібліотеки та лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» Бериславської центральної районної лікарні.

Мета заходу спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу та збереження репродуктивного здоров’я.

Протягом акції учасники заходу роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом та проводили бесіди з мешканцями міста про значення здорового способу життя, роз’яснювали перехожим, особливо молоді, що тільки безпечна поведінка та здоровий спосіб життя збережуть здоров’я та захистять від ВІЛ-інфекції, наркоманії, туберкульозу та захворювань, що передаються статевим шляхом.

 Важливо забезпечити мешканців району потрібними знаннями щодо ризиків інфекційних захворювань, зокрема ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів, переконати в необхідності раннього виявлення й надати можливість пройти швидку діагностику.

Т.ДУДЧЕНКО, директор Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді