Офіційний сайт Бериславської міської ради

8

Серпень

2023

Увага конкурс «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Відбудеться щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між МКІП, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужби спільно з ІСАР “Єднання”.
Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня
2023 р. включно заповнити форму за посиланням:
https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.
Кращі історії про спільні проекти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики.
Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям: – участь у проекті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства; – початок і продовження проекту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення; – інформація про проект/ініціативу доступна на публічних ресурсах; – проект/ініціатива має вимірювані результати.
У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проектів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua).