Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Серпень

2021

Уважно заповнюйте платіжний документ, аби ваші платежі були вірно зараховані!

(ПДФО за результатами річного декларування, майнові податки, плату за землю, орендну плату з фізичних осіб тощо)

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, нагадує громадянам – платникам податків як правильно заповняти платіжний документ на сплату податків.

Неправильне заповнення платіжного документа призводить до несвоєчасного зарахування платежів до бюджету. Тож, щоб сплачена сума вірно відобразилася в інтегрованих картках платників (далі – ІКП), необхідно чітко дотримуватись вимог наказу МФУ від 24.07.2015 № 666 (із змінами) «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок» (далі – Порядок).

Пунктом 1 Порядку в доступній формі описано як правильно заповнювати поле платіжного документа «Призначення платежу». В Пункті 3 Порядку наведено приклади заповнення реквізиту «Призначення платежу». Наведемо один з них – сплата підприємством “Прилад” суми грошового зобов’язання з податку на прибуток підприємств, що має податковий номер 30110239

*;101;30110239;податок на прибуток за 2 кв., за завод «Прилад» (або П.І.Б. фізичної особи);;;

1 – службовий код (“*”)

2 – код виду сплати (“101”- сплата суми податків і зборів / єдиного внеску)

3 – податковий номер платника податків (обов’язково!), за якого здійснюється сплата (підприємство “Прилад”, що має податковий номер 30110239)

4 – друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу (бажано вказувати в цьому полі контактний (мобільний) телефон для оперативного вирішення питань, які можуть виникати в процесі зарахування платежів)

5, 6 та 7 – не заповнюються, друкується розділовий знак (крапка з комою «;»)

Додатково повідомляємо, що реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів розміщено на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у розділі та «Бюджетні рахунки» за посиланням:  https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki