Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Березень

2018

Вдячність міського голови комунальним службам міста

У Бериславі комунальники продовжують протистояти сніговій навалі.

Аби на ранок забезпечити безперешкодне транспортне сполучення містом, прохідність вулиць та доступність соціально важливих об’єктів, комунальні служби КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал» до пізньої ночі продовжували розчистку міських доріг від снігових заметів.

– За інформацією т.в.о. начальника КП «Бериславська ЖЕК-1» Юрія Ракова, вночі працювала вся наявна відповідно обладнана техніка, а зранку на вже розчищені вулиці вийшли піскорозкидувачі. Першочергово роботи були виконані на найбільш важливих ділянках міських доріг, спусках і підйомах. Слід за цим розчищались другорядні вулиці. Сили наших комунальників обмежені, відчувається нестача важкої техніки, але попри це, слід віддати належне нашим хлопцям. Вони відповідально та з розумінням поставились до завдання забезпечити порядок на міських вулицях і лише коли дороги та тротуари в чергове були розчищені, на кілька годин повернулись до дому, щоб рано в ранці знову сісти за кермо свої машин.

Ось імена тим кому варто дякувати за роботу:
Олександр Петрашов, водій піскорозкидувача КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Юрій Мязін, тракторист КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Олег Федорченко, тракторист КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Юрій Ганзус, машиніст екскаватора КВУ «Бериславський водоканал».

Це приклад справді відповідального ставлення до свої справи. – розповів міський голова Олександр Шаповалов. – Ми маємо кошти аби винайняти додаткову техніку, але такої важкої техніки та відповідного навісного обладнання немає. Якщо снігопад триватиме це додасть роботи комунальникам, тобто прибирання доріг доведеться продовжувати.

Міський голова також вдячний усім небайдужим мешканцям міста, які взяли активну участь у боротьбі зі сніговими заметами колективам підприємств, установ та організацій, мешканцям багатоповерхівок і приватного сектору, які власними силами розчистили прилеглу територію. Та ще раз нагадав, що всі ми живемо в одному місті, ходимо одними дорогами, тобто прибравши власну прилеглу територію ми робимо спільну справу, та допомагаємо одне одному.