Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Квітень

2017

Відбулась позачергова 17 сесія сьомого скликання

5 квітня 2017 року в малому сесійному залі міської ради відбулась позачергова 17 сесія сьомого скликання. На засіданні сесії були присутні 18 депутати. Відкрив і провів сесію міський голова Олександр Шаповалов.

Минулої п’ятниці, засідала робоча група по підготовні питань, що виносяться на розгляд позачергової сесії. Під час засідання, міський голова оголосив перерву в роботі групи. Сьогодні, перед початком сесії, засідання групи продовжено, в ході її роботи на сесію було винесено 7 питань.

  • Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 ск. від 23.12.2016 №166 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку»;
  • Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 ск. від 23.12.2016р. № 163 «Про міський бюджет на 2017рік»;
  • Про затвердження першого заступника міського голови;
  • Про оплату праці першого заступника міського голови;
  • Про внесення доповнень до рішення 14 сесії 7 ск. від 09.12.2016 №161 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів»
  • Про передачу багатоквартирних будинків в управління КП «Бериславська ЖЕК-1»;
  • Про укладання Договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд №17.

Значна увага була приділена питанню затвердження першого заступника міського голови. На цю посаду міський голова запропонував Сергія Шматова, це людина, яка є фахівцем та має багатолітній досвід роботи, до того ж раніше він вже займав посаду першого заступника. Хоча деякі депутати мали зауваження стосовно кандидатури, більшістю голосів позитивне рішення було прийнято. Депутати довірили Сергію Володимировичу, нелегку та часто невдячну роботу на цій посаді.