Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Грудень

2022

Відбулась робоча онлайн-зустріч експертів VNG International, агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів та представників Бериславської територіальної громади.

22.12.2022 року о 9:00 годині відбулась робоча онлайн-зустріч експертів VNG International, агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів та представників Бериславської територіальної громади.

На зустрічі було обговорено методику планування та дорожню карту Плану відновлення та розвитку територіальної громади, яка постраждала від російської агресії.

Одним із важливих етапів процесу розроблення Плану відновлення громади є визначення пріоритетів подальшого розвитку. Це буде відбуватись шляхом проведення опитування (анкетування) мешканців громади.

З метою виявлення найбільш гострих проблем, які на вашу думку існують в громаді, та визначення напрямів подальшого розвитку нашої громади, просимо вас взяти участь у цьому онлайн-опитуванні. Дуже сподіваємось на вашу активну участь.

Війна обов’язково скінчиться, настане перемога та прийде час відновлювати громаду. Давайте це робити вже зараз та разом!

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGkgATZqZgEUMGJRRciB_OQe3J5jXFZKzphxyPQ9DrJ1qvDA/viewform