Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Травень

2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради

25 травня 2021 року, під головуванням заступника міського голови, Тетяни Нищенко, у приміщенні Бериславської міської ради , відбулося четверте засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради (далі – Комісія).

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, Комісією розглянуто 9 питань. Усі вони були попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім ї та юридичного відділу виконавчого комітету Бериславської міської ради.

В ході засідання було заслухано представників сторін заявників та взято до уваги інформацію про участь батьків та осіб, що їх замінюють, у долі та вихованні дітей, їх виховний потенціал та ставлення до виконання батьківських обов’язків, забезпечення належного догляду та створення відповідних умов проживання, характеристики з навчальних закладів, громадські характеристики на батьків, довідки з медичних установ, тощо.

За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті компетентні та виважені рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.