Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Червень

2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради

15 червня 2021 року, під головуванням заступника міського голови, Тетяни Нищенко, у приміщенні Бериславської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради (далі – Комісія).

Засіданню передувала кропітка робота спеціалістів служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради, якими ретельно вивчені факти і обставини по кожному випадку окремо.

У ході комісії було розглянуто 11 питань, що стосувалися захисту прав та інтересів дітей, та заслухано представників сторін заявників. Члени Комісії, брали активну участь у обговоренні питань, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей, згідно чинного законодавства.

Особливу увагу приділено питанню припинення перебуванню малолітньої дитини у комунальному некомерційному підприємстві «Херсонський обласний Будинок дитини» Херсонської обласної ради та повернення її до біологічної родини, для подальшого виховання у сімейному колі.

За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті компетентні та виважені рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.