Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Квітень

2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради

21 квітня 2021 року, під головуванням заступника міського голови, Тетяни Нищенко, у приміщенні Бериславської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради.

На комісії розглядалися питання щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав, стану збереження майна, право користування яким має дитина-сирота, графіку побачень баби та діда з малолітньою онукою, виведення зі складу дитячого будинку сімейного типу неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, за її заявою, надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, виконання батьківських обов’язків громадянами, утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Питання порядку денного, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї та юридичного відділу виконавчого комітету Бериславської міської ради, та підготовлені до розгляду на підставі підтверджуючих документів.

У ході засідання було заслухано представників сторін заявників, члени комісії, брали активну участь у обговоренні питань, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей, згідно чинного законодавства.

Також, було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, скоординовано роботу членів міждисциплінарної команди, з метою організації надання в межах компетенції допомоги дітям з родин.

Основним завданням комісії з питань захисту прав дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Адже, кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

Начальник Тетяна Борисенко