Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Січень

2022

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 січня 2022 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Тетяни Нищенко, у приміщенні Бериславської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради (далі – Комісія).

У ході засідання було розглянуто 8 питань, що стосувалися захисту прав та інтересів дітей, та заслухано представників сторін заявників. Члени Комісії, брали активну участь у обговоренні питань, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей, згідно чинного законодавства.

За результатами засідання з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.

Комісія з питань захисту прав дитини працює для результативного вирішення проблеми виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також – зростати та виховуватися в безпечному сімейному оточенні.