Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Березень

2021

Відвідування сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Дитинство — найщасливіший період життя для багатьох з нас… Ми завжди тепло згадуємо дитячі роки, але є діти, у яких батьки ведуть асоціальний спосіб життя і не виконують своїх батьківських обов’язків. І тоді на допомогу таким дітям приходить держава.

26 березня 2021 року, начальником відділу соціального захисту населення Бериславської міської ради спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території міста Берислава та села Томарине.

З метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено обстеження умов проживання у 7 сім’ях,  в яких виховується 19 неповнолітніх дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання, недопустимості вживання спиртних напоїв  та виникнення  насильства в сім’ї.

За результатами відвідування складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей та надано повідомлення батькам щодо відвідування служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради для профілактичної роботи.

Лише у взаємодії народжується позитивний результат! Тому й надалі ми працюватимемо над тим, щоб всі дітки громади мали гідний соціальний захист та можливість зростати у повноцінній родині!