Офіційний сайт Бериславської міської ради

24

Травень

2021

Відвідування сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Щоп’ятниці працівники Бериславської міської ради здійснюють планові обстеження мало захищених верств населення територіальної громади.

21 травня 2021 року начальником відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Бериславської міської ради спільно з спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради та представником Зміївського старостинського округу відвідали сім’ї опікунів, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах села Зміївка.

Головна мета візиту в родини – перевірки належного виконання батьками їх обов’язків, умов проживання дітей, забезпечення їх належним доглядом, вихованням та навчанням.

У ході роботи обстежено умови проживання 3 кризових родин, в яких виховується 5 дітей та 1 опікунської родини, де виховується 3 дітей . Спеціалістами були виявлені порушення прав дітей в кризових родинах, які буде поставлено на облік Служби. Батьків було попереджено про відповідальність за невиконання ними батьківських обов’язків.

Населенню села Зміївки було надано консультації щодо оформлення всіх видів державних соціальних допомог, субсидій та влаштування дітей в сімейні форми виховання.