Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Березень

2020

Вільна економічна зона в Херсонській області

Народний депутат України Ігор Колихаєв зареєстрував у парламенті проект Закону України про вільну економічну зону та спеціальний режим інвестиційної діяльності в Херсонській області (реєстр. № 3183), а також два пов’язаних з ним законопроекти про внесення змін в Податковий кодекс  України (реєстр. №3184) та про внесення змін до Митного кодексу України (реєстр. №3185).

Про це народний депутат повідомив в коментарях  журналістам ukranews.com.

За словами Ігоря Колихаєва, Херсонська область має найбільш вдале географічне розташування, що сприяє підвищенню транзитного потенціалу регіону.

«Саме розвиток території Херсонської області, яка поєднує головну водну артерію України річку Дніпро та Чорне море з міжнародними транспортними коридорами та важливими  залізничними магістралями, стане суттєвою запорукою для розкриття потенціалу річкових перевезень та максимальної розвантаження автодоріг. Таким чином, в Херсонській області може бути створена нова економічна платформа, яка буде базуватись в єдиному транспортно-логістичному центрі  Півдня України»,  – пояснив Ігор Колихаєв.

Народний депутат  переконаний, що Херсонська область має значний об’єм високопродуктивних земель та водних ресурсів, а також сприятливі кліматичні умови для розвитку сільськогосподарського виробництва.

«Прийняття запропонованих мною законопроектів, – зазначив народний депутат, – дозволить залучити для розвитку різних сфер економічної діяльності в Херсонській області протягом наступних 50 років прямих іноземних і внутрішніх інвестицій загальним об’ємом близько 1,2 млрд. євро, що забезпечить створення близько 24 тисяч нових робочих місць».

(За матеріалами сайту ukranews.com)