Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Січень

2022

Газета «Маяк» відзначає 90-річчя з дня заснування!

90 – років для історії газети – значний термін, який можна назвати цілою епохою! Великий шлях пройшла наша газета від того часу, як колись в далекому 1932 році вперше з’явилась перед читачами. Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з жителями району, з любов’ю розповідаючи про історію і сьогодення, злети, успіхи та здобутки, про духовність, патріотизм.

Районна газета «Маяк» весь цей час була й залишається чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління. Упевнений, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у місті на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами.

З нагоди свята зичемо колективу редакції районної газети «Маяк» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, благополуччя та добробуту в родинах.

З повагою,

міський голова   Олександр ШАПОВАЛОВ,

Бериславська міська рада та виконавчий комітет