Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Лютий

2022

Вітаємо з участю в онлайн змаганнях!

Широкої популярності в останні роки, наслідуючи досвід європейських країн, в Україні посів особливий вид оздоровлення організму – Скандинавська хода (хода в нордичному стилі). Це спортивна фітнес-культура для всіх, у тому числі і для людей похилого віку. Це альтернатива традиційним заняттям у приміщенні, спортзалах.

 У неділю, 6  лютого, у міському парку ім.. Шевченка слухачі Університету третього віку, який діє при Комунальному закладі Бериславської міської ради «Територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» долучилися онлайн до скандинавського свята ІМБОЛК, організованого Українською асоціацією скандинавської ходьби.  У змаганнях взяли участь дванадцять учасників, з них вісім пенсіонерів міста (Ватуліна Л.Г., Котік Л.М., Сольська Л.В., Азаров О.П., Сабліна В.Д.. Ямкова Т.І., Марчук В.Й., Чечіна Л.О.). Зареєструвалися, отримали номери, вибрали дистанцію (5 кілометрів), час і на онлайн старт!  Змагання було цікавим та захоплюючим. Учасники змагалася за звання найкращої команди зі скандинавської ходьби. Хоча результати іще не відомі, та для нас вони вже переможці.

 Кожен, хто був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Цей сонячний зимовий день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.

За поданням терцентру