Офіційний сайт Бериславської міської ради

9

Листопад

2021

Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу – приймайте ж сьогодні найщиріші вітання!!

З найщирішими словами подяки ми звертаємося до працівників будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасників аматорських колективів, майстрів народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, та дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Зі святом Вас!