Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Листопад

2021

Вітаємо зі святом працівника соціальної сфери!

 

День працівника соціальної сфери – це свято саме тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову європейського, демократичного, громадянського суспільства. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
Сьогодні, 5 листопада, з нагоди відзначення Дня соціального працівника, Бериславський міський голова Олександр Шаповалов привітав з професійним святом спеціалістів відділу соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради та подякував за їх турботу, дбайливе ставлення до тих хто цього потребує найбільше.

Працівники територіального центру соціального обслуговування Берисласької міської ради приймали вітання від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Нищенко та секретаря міської ради Світлани Лужецької.

Кращим представникам соціальної сфери вручили Грамоти міського голови і подякували за сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення Бериславської громади.